Opinie o szkole

Z Panią Agatą Stępniewską współpracujemy od blisko 10 lat (najpierw starszy syn, a obecnie dołączył młodszy). Wówczas na terenie Szkoły Podstawowej w Suchym Lesie zaczęła działać prowadzona przez Panią Agatę szkoła BEE (Best English Ever), która w logo miała pszczółkę (ang. Bee znaczy pszczoła). I choć na chwilę pszczółka zniknęła z logo, to skojarzenie pozostało.

W szkole BEE Paweł zaczął przygodę z językiem angielskim. Autorska metoda nauki zaproponowana wówczas przez panią Agatę sprawiła, że spotkania z językiem angielskim nie były przykrym obowiązkiem, ale owocną zabawą.

Lekcje prowadzone w formie quizów, konkursów z nagrodami czy innych grach sprawiły, że uczniowie w sposób naturalny i spontaniczny przyswajali podstawy języka. Tamto „zasmakowanie” w języku angielskim procentuje do dziś

Justyna Tolińska- Dobra (mama Pawła i Piotra)


Język angielski dla młodego człowieka to konieczność, od której nie ma odstępstw. Świat jest angielski – język naukowy to  język angielski, język biznesu to język angielski, język nawiązywania kontaktów i porozumiewania się ponad granicami to język angielski. Chcemy by nasze dzieci były obywatelami Europy, by nie odstawały od swoich rówieśników z innych krajów Unii Europejskiej. Nauka języka angielskiego w szkole jest bardzo ważna, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby biegle opanować język, to nie wystarczy.

Pani Agata Stępniewska poprzez prowadzone przez siebie kursy jest dla naszych dzieci okienkiem na anglojęzyczny świat. Prowadzone przez nią zajęcia są ciekawe i sprawiają, że nauka dla naszych dzieci to radość i przyjemność. Pani Agata jest osobą ciepłą i pogodną, którą dzieci uwielbiają i do której mają zaufanie.

Izabela Wielgosz (mama Nataszy)


Szkoła języka angielskiego Best English Ever Agata Stęniewska, do której uczęszcza mój syn Dominik, dostarcza usług na bardzo wysokim poziomie jakości. Do silnych stron mogę zaliczyć nastęujące aspekty działalności szkoły:

  • bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i metodyczne wykładowcy;
  • bardzo dobry kontakt z uczniami;
  • elastyczność, a tym samym dopasowanie się z terminami zajęć do planów lekcyjnych uczniów;
  • Bliskość i wygoda w dostępnie do placówki, w której BEE prowadzi zajęcia;
  • dobry kontakt z rodzicami w zakresie informacji zwrotnej o postępach ucznia oraz o zachowaniach na zajęciach.

Biorąc pod uwagę wszystkie przytoczone powyżej argumenty zamierzam kontynuować współpracę ze szkołą BEE w zakresie edukacji moich dzieci.

Robert P. (tata Dominika)


Jest mi bardzo miło zarekomendować Szkołę Języka Angielskiego BEE Best English Ever prowadzoną przez Panią Agatę Stępniewską. Organizuje ona zajęcia dodatkowe z języka angielskiego na które uczęszcza mój syn, Radek Puzio. Zajęcia w BEE prowadzone są z dużym zaangażowaniem i nastawione są na potrzeby i możliwości ucznia.

Bardzo chwalę sobie troskę o uczniów, jaką wykazuje Pani Agata oraz szybką komunikację z rodzicami w przypadku jakichkolwiek probemów ale i sukcesów dzieci.

Jestem zadowolona z tego, że Radek przystępuje do organizowanych co roku egzaminów z języka angielskiego i bardzo dobrze sobie radzi.

Z czystym sumieniem polecam zajęcia w BEE.

Beata Bolesta (mama Radka)


Jestem mamą dwójki uczniów Szkoły Podstawowej w Suchym Lesie, którzy jednocześnie są uczestnikami kursów języka angielskiego w Szkole Best English Ever. Córka, na kursy chodzi od II klasy a syn od początku nauki w szkole.

Zarówno my rodzice, jak i nasze dzieci, jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć w BEE. Ma ona mnóstwo zalet, z których pierwszą i bardzo istotną z punktu widzenia organizacyjnego, jest to, że Pani Agata Stępniewska zawsze stara się układając  grafik zajęć, brać pod uwagę szkolny plan dzieci. W większości przypadków nie muszą one czekać na te zajęcia  lub przychodzić specjalnie w późniejszej godzinie. Nie ma też kłopotu ze zmianą godzin w drugim semestrze dla dzieci, którym plan zupełnie się zmienia. Ważne jest również to, że część zajęć odbywa się na terenie szkoły a część w jej pobliżu – tak że dzieci mogą same na nie dotrzeć.

Nasze dzieci na zajęcia chodzą chętnie, choć mają świadomość, że nie wszyscy ich koledzy uczestniczą w dodatkowych lekcjach i mogliby się buntować. Tak jednak nie jest, co świadczy o ciekawej formule zajęć i przyjaznej atmosferze. Wpływa na to na pewno między innymi mała grupa, w której są zajęcia. Dzieci czują się bezpiecznie, a kontakt  z nauczyciele jest bezpośredni. Materiał języka angielskiego (w przypadku naszej grupy) znacznie wykracza poza materiał szkolny, dzięki czemu programowy angielski jest już tylko przyjemną powtórką, których w przypadku nauki języka, nigdy nie jest za wiele. Oczywiście ma to odzwierciedlenie w bardzo dobrych i celujących ocenach cząstkowych i semestralnych.  Jest to zwłaszcza widoczne u straszej córki, która ma już poruszane trudne zagadnienia gramatyczne, a ilość nowych słówek jest naprawdę znaczna.

Pod koniec roku szkolnego szkoła umożliwia dzieciom zdawanie międzynarodowych egzaminów Cambridge, od najbardziej podstawowego poziomu (do których dzieci przygotowują się na specjalnych kursach)poprzez kolejne aż do najbardziej zaawansowanych. Uczestnictwo w nich zaznajamia dzieci z formułą egzaminu, pozwala również na poczucie satysfakcji i sukcesu. Dzieci zdają egzamin przed komisją złożoną z obcych sobie osób, co jest wyzwaniem, ale zawsze jest również obecna Pani Agata, która dba o to, aby dzieci czuły się bezpieczne. Po wakacjach dzieciom oficjalnie zostają wręczone certyfikaty, poświadczające praktyczną znajomość języka na danym poziomie. Uważam, że jest to dobry początek na długiej drodze, która czeka nasze dzieci do uzyskania perfekcyjnego poziomu językowego.

Szkoła organizuje również dodatkowe zajęcia – cooking classes, podczas któych dzieci  w formie warsztatów mają możliwość spotkania się z rodowitym użytkownikiem języka.

Reasumując szkoła BEE jest godna polecenie. Bardzo się cieszę, że moje dzieci trafiły na tak sympatycznych i kompetentnych nauczycieli. Miła atmosfera na zajęciach i umiejętność wzbudzenia w  dzieciach motywacji do mozolnej pracy są niezwykle ważne. Również to, że dzieci na zajęciach w znakomitej większości są wśród swoich swoich kolegów z klasy ułatwia im otwarte uczestnictwo w zajęciach.

Mam nadzieję, że BEE będzie kształcić nasze dzieci przez kolejne lata. Z pewnością zapiszę do niej moje kolejne dziecko, gdy tylko wstąpi w progi szkoły.

Anna Siuda (mama Natalii, Adama i Wojtka)


 Z dużą przyjemnością rekomenduję szkołę językową BEE Best English Ever.  Mój syn uczęszcza do  tej szkoły od 6 lat. W tym czasie osiągnął duży postęp w nauce j. angielskiego poparty  międzynarodowym egzaminem YLE  I-go  oraz  II-go stopnia. Szkoła Pani Agaty Stępniewskiej jest bez wątpienia jedną z najlepszych szkół języka angielskiego na terenie Gminy Suchy Las. Moją opinię potwierdza syn, który bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia i chętnie przygotowuje  się do każdej lekcji. Często podkreśla wyjątkowo przyjazną atmosferę  jaka panuje na zajęciach oraz duże zaangażowanie lektorów.

Ze szkołą BEE English Ever Pani Agaty Stępniewskiej od samego początku mam bardzo dobry kontakt i uważam, że jest profesjonalnie prowadzona.

Wojciech Korytowski (tata Wita)